# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Gdańsk, 16.03.2020

 


Szanowni Państwo,

w związku ze stanem wyjątkowym zagrożenia epidemią COVID-19 w Polsce pragnę zapewnić, że naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników. Dokładamy starań, by zachować ciągłość operacyjną oraz terminowo realizować wszystkie zobowiązania.

Mając na uwadze te cele wdrożyliśmy konieczne zmiany w zasadach funkcjonowania naszej firmy.
 

  1. Zachęcamy Państwa do wybrania telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą firmą (zakładka „KONTAKT”). Przypominamy, że sprawdzenie najważniejszych informacji dotyczących umowy oraz namiarów do poszczególnych działów jest możliwe przez Portal Klienta (https://portal.leasingpolski.pl/).
  2. Możliwe jest oglądanie oferty pojazdów i maszyn na placach wystawowych w Gdańsku oraz Kutnie. Biura zewnętrzne w dalszym ciągu funkcjonują, prosimy natomiast o wcześniejszą informację telefoniczną o Państwa wizycie. Przypominamy, że obecnie zalecana odległość od rozmówcy to 1-2 m.


wnętrzne w dalszym ciągu funkcjonują, prosimy natomiast o wcześniejszą informację telefoniczną o Państwa wizycie. Przypominamy, że obecnie alecana odległość od rozmówcy to 1-2 m.
Informuję również, że podjęliśmy szereg działań prewencyjnych w naszym przedsiębiorstwie. Przede wszystkim pracownicy otrzymali instrukcje dotyczące zachowania właściwego poziomu higieny i profilaktyki zdrowotnej. Przekazano im zalecenie izolacji oraz kontaktu telefonicznego z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną w przypadku dostrzeżenia u siebie objawów koronawirusa.

Śledzimy wszystkie komunikaty i zalecenia WHO oraz krajowych organizacji zdrowia i dostosowujemy do nich nasze działania w celu zapewnienia bezpiecznych warunków naszej współpracy.

Proszę Państwa o wyrozumiałość w tym wyjątkowym okresie i współpracę w stosowaniu środków ostrożności.
O zmianach będziemy informować na bieżąco.


Prezes Zarządu
Paweł Gliniewicz


×