# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Leasing samochodu dostawczego


Niezależnie o tego, czy chcesz rozwijać swoją firmę, czy stworzyć nowy biznes, a potrzebujesz samochodu dostawczego, warto wziąć pod uwagę leasing operacyjny. Dla podatnika VAT jest to najkorzystniejsza forma finansowania z uwagi na możliwość odliczenia podatku VAT oraz zaliczenia w koszty uzyskania przychodu większości wydatków leasingowych, w tym całej raty – zarówno części kapitałowej, części odsetkowej, jak również opłaty wstępnej.


Warunki finansowania

Pojazdy dostawcze należą do typowych przedmiotów leasingu, dla których często stosowane są uproszczone ścieżki procesowania wniosku. Minimalny czas trwania umowy leasingu dla tej grupy pojazdów to 2 lata. W przypadku samochodu używanego zazwyczaj wystarczy dysponować kilkoma tysiącami złotych na wkład własny. Nie trzeba zamrażać większego kapitału. Lepiej zabezpieczyć dostępne środki na inne nieprzewidziane wydatki, które pojawiają się zwłaszcza na początku prowadzenia działalności gospodarczej.


Leasing dla nowych firm

Większość firm leasingowych wymaga, aby w dniu złożenia wniosku o finansowanie działalność była prowadzona przez minimum 12 miesięcy, rzadziej jest to 6 miesięcy.

Leasing Polski nie stosuje takich ograniczeń. Oferta Leasing na start dostępna jest już od 1 dnia prowadzenia działalności. Zawnioskować o leasing i poznać wstępną decyzję można jeszcze przed dopełnieniem wszystkich formalności związanych z zarejestrowaniem firmy. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. 


Używane samochody dostawcze

Na naszych placach w Kutnie i Gdańsku znajdziesz  pojazdy takich marek jak: Ford, Citroen, Volkswagen, Renault, Peugeot, Fiat, Mercedes i Iveco.
×