# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Leasing na start dla nowych firm


Leasing NA START - Wystartuj z nami w drogę po sukces!
Dla wielu przedsiębiorców nowo powstała firma to zarówno ekscytująca, jak i wymagająca podróż w nieznane. Jednym z najważniejszych wyzwań na początku tej drogi jest zdobycie niezbędnych zasobów, w tym środków trwałych takich jak pojazdy lub maszyny, które umożliwią rozwój działalności. Niewiele instytucji leasignowych decyduje się jednak na finansowanie sprzętów przedsiębiorcom, którzy nie posiadają jakiejkolwiek historii finansowej i działają na rynku krócej niż rok.

Czy leasing dla nowo otwartych firm jest więc w ogóle możliwy? Jak najbardziej!

 

 

Leasing dla nowych firm już od pierwszego dnia działalności

W Leasingu Polskim oferujemy "leasing na start" już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Doskonale wiemy, że to rozwiązanie jest nieocenionym narzędziem finasowym dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko rozwinąć swój biznes, nie narażając się jednocześnie na wysokie koszty związane z zakupem nowych pojazdów i maszyn na własność. Dodatkowo, zdajemy sobie sprawę, że wielu przedsiębiorców chcąc zmniejszyć swoje wydatki, szuka możliwości finansowania starszych, a przy tym tańszych sprzętów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wychodzimy na przeciw różnorodnym oczekiwaniom naszych klientów i umożliwiamy leasing używanych pojazdów 10+ nawet dla nowych firm!
 

Warunki leasingu dla nowych przedsiębiorstw

Leasing pojazdu (i nie tylko) dla nowych firm jest możliwy, jednak zazwyczaj wymaga uwzględnienia dodatkowych zabezpieczeń podczas transakcji, przedstawienia wyników finansowych ze swojego poprzedniego zatrudnienia lub prowadzonej działalności, czy też przedstawienie dokumentów (np. umowy o pracę, zlecenie), które będą wskazywały na wcześniejsze doświadczenie zawodowe w danej branży. Te wymagania dotyczą w szczególności firm chcących uzyskać leasing na start i są niezbędne dla leasingodawcy w celu oceny ryzyka transakcji.

Niekiedy wymagane jest, wspomniane wcześniej, dodatkowe zabezpieczenie transakcji, które może być podstawą do udzielenia zgody na leasing:

 

 • Poręczenie transakcji przez wspólnika, małżonka lub inną osobę,
 • Przewłaszczenie pojazdu, maszyny lub innego zasobu, będącego majątkiem firmy lub majątkiem własnym leasingobiorcy,
 • Hipoteka na posiadaną nieruchomość w celu zabezpieczenia zapłaty,
 • Inne, indywidualne ustalenia z leasingodawcą.

 

 

Co wziąć w leasing na początku prowadzenia działalności?

Leasing jest popularną formą finansowania, nie tylko samochodów osobowych, ale i innych kategorii pojazdów i urządzeń. Należy pamiętać, że warunki umowy mogą zależeć nie tylko od rodzaju przedmiotu leasingu, ale i od jego wieku, czy nawet celu przeznaczenia. To, co najlepiej wziąć w leasing, zależy tak naprawdę od indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy, rodzaju jego działalności, specyfiki branży oraz wykonywanych usług.
 

W Leasingu Polskim początkujące firmy mogą skorzystać z finansowania na dobrych warunkach na:
 

 • Samochody osobowe,
 • Samochody ciężarowe do 3.5t,
 • Samochody ziężarowe powyżej 3.5t,
 • Ciągniki siodłowe,
 • Naczepy,
 • Autobusy,
 • Ciągniki rolnicze,
 • Pojazdy specjalistyczne,
 • Maszyny i urządzenia budowlane.


 

Zalety leasingu na start firmy

W początkowej fazie działalności każdy przedsiębiorca staje przed wyzwaniem zapewnienia odpowiednich zasobów dla swojej firmy, niezależnie od branży. Leasing na start jest z pewnością wyjątkowym rozwiązaniem finansowym, ułatwiającym stawianie pierwszych kroków w świecie biznesu. Przyjrzyjmy się więc głównym zaletom leasingu na start dla początkujących firm.

Do najważniejszych korzyści, które oferujemy nowym firmom należą:

 

 • Wpłata od 10% (dla firm z branży transportowej),
 • Elastyczna umowa z możliwością dostosowania harmonogramu spłat,
 • Wymiana sprzętu w trakcie trwania umowy leasingowej,
 • Atrakcyjne ubezpieczenie z możliwością rozszerzenia pakietu,
 • Wakacje leasingowe w indywidualnych przypadkach biznesowych.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat leasingu na start i jego zalet, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem blogowym:

 

Przycisk Dowiedz się więcej o leasingu na start

 


Jeśli potrzebujesz leasingu lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 58 5555 666 lub 607 100 100. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na dole strony. Nasz doradca leasingowy wkrótce skontaktuje się z Tobą!

Tylko od Ciebie zależy, kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z leasingiem. Może już dziś?


 Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×