# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Przenieś swój leasing do Leasingu Polskiego


 

Wzrosła Twoja rata leasingowa i koszty prowadzenia biznesu?  Brakuje Ci gotówki na nową inwestycje?  W Leasingu Polskim mamy dla Ciebie rozwiązanie:

 Na czym polega Transfer Leasing?

Transfer Leasing polega na przeniesieniu leasingu z innej firmy do Leasingu Polskiego. Umożliwi Ci to spłatę zobowiązań w innej firmie i refinansowanie pojazdu, przy równoczesnym obniżeniu wysokości rat leasingowych.
Czy Transfer Leasing jest dla Ciebie?

Jeżeli złapałeś zadyszkę płatniczą w związku ze wzrostem rat (podwyżki WIBOR) i kosztów prowadzenia biznesu (inflacja), to jest to dla Ciebie optymalne rozwiązanie.Co zyskasz dzięki Transfer Leasing?

  • Spłacimy Twoje zobowiązanie w innej firmie,
  • nadal będziesz korzystać ze swojego pojazdu,
  • obniżymy Twoje raty leasingowe,
  • nadal będziesz mógł wpisać ratę leasingową w koszty,
  • otrzymasz dodatkowe środki na dowolny cel.


Co musisz zrobić, aby przenieść leasing do Leasingu Polskiego?

Przeniesienie leasingu w ramach Transfer Leasingu jest naprawdę proste. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym doradcą o Twojej sytuacji. Poprosi Cię on o odpowiednie dokumenty i pomoże złożyć wniosek. Potem wystarczy już tylko poczekać na decyzję!Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod numer 58 5555 666 lub 607 100 100. Jeżeli wolisz napisać, możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na dole strony. W obu wypadkach nasz doświadczony specjalista udzieli Ci wszystkich informacji i pomoże w przeniesieniu leasingu!
 Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×