# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Zgłoszenie nadużycia


Przykładamy dużą wagę do działania zgodnego z obowiązującymi regulacjami odnoszącymi się do prowadzenia działalności biznesowej, zarówno w zakresie przepisów prawa jak i naszych procedur. Jednym z elementów dbałości o zgodność działania firmy z przyjętymi zasadami jest utworzenie wydziału zajmującego się badaniem zgodności oraz uruchomiony mechanizm kontroli polegający na poufnym zgłaszaniu nadużyć.
 
Jeżeli we współpracy z naszą spółką natknęli się Państwo na jakikolwiek rodzaj nadużycia lub ujawniły się niezgodne z prawem praktyki, będziemy wdzięczni za informację o tym. Państwa sygnał umożliwi nam wykrywanie i ściganie tego rodzaju nadużyć. Dlatego też poniżej mogą Państwo zasygnalizować każde nadużycie popełnione na szkodę firmy, a także na szkodę Klienta, czy osoby trzeciej, takie jak:

 

  • żądanie dodatkowego, bezpodstawnego wynagrodzenia;
  • powoływanie się na wpływy celem uzyskania szczególnych warunków; 
  • oferowanie usług innej firmy przez pracownika Leasing Polski;
  • naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa;
  • handel bazami danych;
  • uzależnianie decyzji od spełnienia budzących wątpliwości warunków, wyłudzanie poświadczenia nieprawdy;
  • fałszowanie dokumentów;
  • żądanie lub przyjmowanie korzyści majątkowej lub osobistej albo jej obietnicy, w zamian za nadużycie uprawnień lub niedopełnienie obowiązków;
  • czyny nieuczciwej konkurencji i inne.Zgłoszenia można dokonać o dowolnej porze, w pełni anonimowo.


Zachęcamy do podpisywania zgłoszeń, gdyż doświadczenie wskazuje, że wpływa to znacząco na wzrost efektywności weryfikacji nadużycia. Zgłoszenia nadużyć traktujemy priorytetowo, mają one zawsze charakter poufny,  zapewniający bezpieczeństwo osobom zgłaszającym oraz skuteczność działania.  Wariant anonimowy przeznaczony jest dla osób, które w wyniku zgłoszenia obawiają się negatywnych konsekwencji.


Jeżeli chcieliby Państwo wiedzieć jaki jest efekt zgłoszenia – proszę zostawić swój adres e-mail korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej artykułu.


Przeanalizujemy każde zgłoszenie i podejmiemy środki zaradcze.

Zanim wyślą Państwo zgłoszenie prosimy zastanowić się, czy podawane przez Państwa informacje wg najlepszej wiedzy są na pewno prawdziwe. Prosimy pamiętać, że fałszywe oskarżenie jest przestępstwem i może być prawnie ścigane.


 


 


Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×