# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski
Województwo: wielkopolskie
Firma: AUTO HIT PLUS
Tel. doradcy: +48 609 990 859
BEZPOŚREDNI IMPORTER SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH czytaj więcej
Województwo: małopolskie
Firma: Jabłoński Truck
Tel. doradcy: +48 601 653 100
Nasza Firma zajmuje się głównie sprowadzaniem oraz sprzedażą samochodów ciężarowych i naczep. Z samochodami ciężarowymi oraz transportem mamy styczność od 1980 czytaj więcej r. Zaczęliśmy jako rodzinna firma transportowa, która rozrastała się z roku na rok. Podczas wymiany taboru w 2007 roku, zauważyliśmy brak samochodów używanych na polskim rynku.
Województwo: świętkorzyskie
Firma: Imperium Truck Matysek S.C.
Tel. doradcy: +48 609 880 545
Zajmujemy się sprzedażą pojazdów ciężarowych. Głównie Ciągniki Siodłowe i Naczepy. W naszej szerokiej ofercie posiadamy bogaty wybór Ciągników każdej marki o czytaj więcej różnych parametrach Euro 2, 3, 4, 5, samochody przystosowane do różnych profesji np.: Plandeki, wywrotki, beczki ADR. Szeroki wybór naczep: Firanek, Chłodni, Wywrotek oraz innych.
Województwo: świętkorzyskie
Firma: Duet Duda
Tel. doradcy: +48 609 997 252
Sprzedaż samochodów to nasza pasja. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W soboty od godziny 8:00 do 15:00, w innych godzinach oraz czytaj więcej w niedzielę prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Pomagamy w zakresie kredytu oraz leasingu.
Województwo: lubuskie
Firma: Grupa Gezet
Tel. doradcy: +48 609 994 411
Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Naszą sieć sprzedaży czytaj więcej stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.
Województwo: mazowieckie
Firma: SP TRANS
Tel. doradcy: +48 601 423 388
Nasza firma zajmuje się importem i sprzedażą samochodów ciężarowych, w tym również busów, ciągników siodłowych, naczep, maszyn budowlanych. Sprowadzamy również czytaj więcej samochody oraz sprzęt budowlany na zamówienie. Dostosujemy każdy samochód do indywidualnych potrzeb klienta. Zmiany zabudów, montaż i demontaż wind załadowczych, HDS-ów. Na samochody zakupione w naszej firmie i posiadające windy załadowcze lub Hds-y załatwiamy dozory techniczne. Każdy nasz samochód posiada pełny komplet dokumentów do rejestracji.
Województwo: mazowieckie
Firma: TURBO-TRANS-RAD
Tel. doradcy: +48 609 997 252
Sprzedaż ciągników siodłowych, naczep, samochodów ciężarowych i osobowych. czytaj więcej
Województwo: małopolskie
Firma: Wanicki
Tel. doradcy: +48 609 700 919
Firma Wanicki jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw małopolskiego, czytaj więcej podkarpackiego,lubelskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe. W 1994 roku poszerzyła swoją działalność o usługi serwisowe, a w 1999 roku podpisała umowę dealerską z DAF TRUCKS POLSKA obejmującą sprzedaż i serwisowanie samochodów marki DAF.
Województwo: świętkorzyskie
Firma: Grzegorz Zyguła P.H.U.
Tel. doradcy: +48 601 423 388
Nasza firma zajmuje się sprzedażą importowanych autobusów i busów z Francji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór autobusów turystycznych, szkolnych, czytaj więcej miejskich, międzymiastowych, busów i minibusów wszystkich marek
Województwo: dolnośląskie
Firma: SUPERCAR
Tel. doradcy: +48 609 994 433
SUPERCAR24.PL zapewnia wybór samochodów używanych z gwarancją. Codziennie oferujemy do sprzedaży ponad 800 aut dostępnych od ręki i na aukcjach. Od lat czytaj więcej dostarczamy samochody dla naszych Klientów. Zapewniamy najlepsze rozwiązania zakupu samochodów w leasingu i w kredycie. Oferta jest zawsze dopasowana idealnie do potrzeb Klienta. Wszystkie szczegóły są omawiane z księgowością naszych Klientów, dzięki temu oferta jest zawsze optymalna finansowo. Zapewniamy Klientom obsługę po-sprzedażową na najwyższym poziomie. Dbamy o aktualność dokumentów pojazdu, ubezpieczenia oraz o stan techniczny. Prowadzimy własny Auto Serwis, gdzie nasi Klienci są obsługiwani bez kolejki. Przez wiele lat sprzedaliśmy kilka tysięcy samochodów używanych: osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Województwo: pomorskie
Firma: GTL Pojazdy Użytkowe
Tel. doradcy: +48 607 100 100
Jesteśmy jednym z największych dostawców pojazdów użytkowych w Polsce.Aktualnie naszym klientom dajemy wybór z ponad 350 pojazdów na placu w Gdańsku i Kutnie w czytaj więcej różnych kategoriach, typach, markach.
Województwo: mazowieckie
Firma: KATDAR
Tel. doradcy: +48 609 994 411
Jesteśmy małą lecz prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych usług czytaj więcej przy optymalnych cenach i minimum formalności. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w naszej ofercie samochód skrojony na miarę Waszych potrzeb. Naszą reklamą są rekomendacje klientów wśród swoich współpracowników i znajomych co świadczy o naszej staranności i otwartości na potrzeby klienta. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!
×